قوانین - یادینو

قوانین و حریم خصوصی یادینو

یادینو یک پلتفرم آنلاین آموزشی می باشد که سعی دارد آموزش های مفیدی را درقالب فرمت های گوناگون برای شما علاقه مندان به یادگیری منتشر کند.
هر فردی که به عنوان کاربر از این وبسایت استفاده می کند باید پیش از عضویت ، قوانین و مقررات را بپذیرد و اگر نه متاسفانه نمی تواند از محتوای آموزشی یادینو استفاده کند.
در صورت عدم قبول قوانین توسط کاربر مسئولیت تمامی شرایط پیش آمده بر عهده شخص کاربر می باشد.

امیدواریم با قبول قوانین زیر شرایط سالم و قانونمندی را در یادینو تجربه کنید.

1- محتوای تولید شده در یادینو یا رایگان می باشد و یا غیر رایگان که هر کابر پس از عضویت در وبسایت می تواند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از محتوای رایگان استفاده کند و فقط محتوای رایگان را با ذکر منبع و معرفی نام این وبسایت برای افراد دیگر هم به اشتراک بگذارد. (تاکید ما این است که ذکر منبع به همراه نام و آدرس وبسایت الزامیست)

2- برای استفاده از محتوای غیر رایگان باید هزینه آن پرداخته شود و پس از خریداری به هیچ عنوان نباید محتوای غیر رایگان را با فرد و یا افراد دیگری به اشتراک بگذارید و یا آن را به هر نحو منتشر کنید. در صورت هرگونه انتشار محتوای غیر رایگان پیگرد قانونی خواهد داشت.

3- در صورتی که کاربر از هر روشی (جایی غیر از یادینو) به محتوای غیر رایگان موجود در یادینو دسترسی یابد باید با مراجعه به همین وبسایت و از طریق روش های پرداختی اقدام به پرداخت مبلغ دوره آموزشی و یا عضویت ویژه نماید.

4- محتوای رایگان در یادینو برای همیشه رایگان باقی خواهد ماند بنابراین کاربر هم نباید به هیچ عنوان آن ها را به صورت غیر رایگان در اینترنت یا به هر روش دیگری منتشر نمایند و در مقابل وجه دریافت کنند.

5- قیمت های درج شده در وبسایت ما بر اساس واحد تومان برابر با 10 ریال ایران تنظیم شده که کاربر باید هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشد.

6- برای خرید هر گونه محتوا لازم است ابتدا عضو یادینو شوید و پس از لاگین شدن (ورود) به وبسایت اقدامات لازم را برای تهیه محتوای غیر رایگان انجام دهید.

7- یادینو در برابر هر گونه اشکال فنی پیش آمده که مربوط به سیستم کامپیوتری و یا دیوایس های همراه شما می باشد (برای اجرا و مشاهده محتوا ) مسئول نیست و تمامی این مشکلات به عهده کاربر می باشد.

8- برای کمک به کاهش هزینه های ما لطفا پس از دانلود هر فایل یا محتوای آموزشی از وبسایت یادینو , آن را در بخشی از سیستم خود ذخیره نمایید تا دوباره مجبور به دانلود فایل نباشید.

9- کابران نباید نام کابری و رمز عبور حساب کاربری خود را در اختیار کسی قرار دهند و تمامی مسئولیت های دسترسی به حساب کاربری و صحت اطلاعات کاربری در حساب خود بر عهده شخص کاربر می باشد.

10- هر کاربر اگر از استفاده غیر مجاز از حساب کاربری خود با خبر شد باید این موضوع را سریعا از بخش تماس با ما سریعا گزارش دهد.

11- اعتبار لینک محتواهای غیر رایگان مدت دار می باشند و معمولا پس از گذشت 1 هفته از کار می افتد و دیگر قابل دانلود نمی باشد و برای دانلود لازم است تا مجدد به صفحه دانلود آن محتوا مراجعه کرده و دوباره روی آیکون دانلود کلیک کرده تا فایل ها با لینک جدید برای شما قابل دانلود باشند.

12- در صورت ایجاد هرگونه ابهام و یا اشکالی که در هنگام کار با پلتفرم آموزشی یادینو برای شما کاربران ممکن است پیش آید و البته آن اشکال از سمت ما باشد حتما از بخش تماس با ما اعلام نمایید.

13- در صورتیکه متوجه شویم کاربری از قوانین حاکم بر این وبسایت سرپیچی کرده می توانیم حساب شخص را مسدود نماییم .( البته برای این کار دلایل لازم را ذکر خواهیم کرد)

14- تمامی کاربران باید بپذیرند که هیچ محتوایی را باز توزیع نخواهند کرد و یا آن را کپی نمی کنند , به فرد دیگری نمی فروشند و یا قرض نمی دهند , حتی اقتباس از محتوا هم نباید انجام گردد و از هرگونه محتوای تولید و منتشر شده در این وبسایت باید به قصد یادگیری جهت افزایش مهارت های شخصی استفاده شود.

15- به هیچ عنوان نباید از لوگو و علائم تجاری یادینو بدون اجازه ما در وبسایت و یا مکانی دیگر استفاده کنید.

16- درج اطلاعات و تصاویر کاربری در یادینو باید با حفظ رعایت و شئونات جمهوری اسلامی ایران تکمیل گردد.