چگونه با استفاده از بازار گوشه (Niche Marketing) کسب و کار آنلاین خود را ، راه اندازی کنیم ؟ - یادینو


چگونه با استفاده از بازار گوشه (Niche Marketing) کسب و کار آنلاین خود را ، راه اندازی کنیم ؟


آنچه در این ویدیو خواهیم دید:


سلام به همه شما کاربران عزیز یادینو امیدوارم که حالتون خوب باشه.
با یک ویدیوی کوتاه دیگه در خدمت شما هستم و اینبار می خواهم در مورد استفاده از بازار گوشه یا Niche Marketing ، نکات مهمی را بیان کنم . تا پایان این ویدیو با بنده همراه باشید.
 


بسیاری از افراد علاقه دارند که کسب و کار های بزرگی در حد و حدود کمپانی های بزرگ آنلاین ، راه اندازی کنند و از همان ابتدا می خواهد با این غول های بازار وارد رقابت شوند.
جالب اینجاست که اکثر این افراد هم سرمایه چندانی برای راه اندازی کسب و کار خود ندارند ( حالا چگونه می خواهند با این غول ها وارد رقابت شوند خدا می داند ! )
بنده به واسطه راه اندازی وبسایت ها و کسب و کار های گوناگون ، با افرادی مواجه شدم که دقیقا همین دیدگاه را داشتند و از همان ابتدا قصد جنگ با دیجیکالا و بامیلو و ... را داشتند.
ببینید دوستان ، شما نباید دنیای کسب و کار را به دید یک میدان جنگ تصور کنید چرا که باید به این دید نگاه کنید که همه ما سوار یک کشتی بزرگ ( تجارت آنلاین در ایران ) هستیم و زمانی که می خواهیم وارد یک حوزه شویم ، حتی بزرگان این حوزه را به دید فرصت نگاه کنید.
چرا می گویم فرصت ؟ به خاطر اینکه به طور معمول این کمپانی های بزرگ ، به دلیل نداشتن تمرکز روی یک کالاهای خاص ، گاهی تا ماه ها نمی توانند موجودیت یک کالای خاص را در وبسایت خود ، تامین کنند و همین یک فرصت برای گوشه اندیشان است !
یعنی اینکه با رصد فروشگاه های بزرگ آنلاین ، می توانید خلا و کاستی آن ها را بیابید و دقیقا ارائه همان کالا و یا خدمات را ، تحت یک وبسایت جدید ، بنا کنید. این یعنی ، شما به گوشه ای از بازار توجه کرده اید که رقیبان بزرگ اصلا به آن دقت نمی کنند و همین عامل برگ برنده کسب و کارتان خواهد شد.
این ویدیو را از دست ندهید و با من همراه باشید تا نکات خوبی را در مورد استفاده از متد Niche ، برای شما علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار و به خصوص تجارت آنلاین بیان کنم.
در پایان لطفا اگر نظر و یا پیشنهادی و حتی تجربه ای از راه اندازی کسب و کار آنلاین دارید در پایین همین پست با ما در میان بگذراید.
 


مشاهده ویدیو

برای مشاهده این ویدیو ابتدا باید به رایگان عضو یادینو شوید.

عنوان پیش نمایش مدت زمان دانلود
چگونه با استفاده از بازار گوشه (Niche Marketing) کسب و کار آنلاین خود را ، راه اندازی کنیم ؟ 00:09:10


برای مشاهده این ویدیوی رایگان ، ابتدا عضو شویدامتیاز دهید:

نظر ارزشمند شما در مورد این ویدیو چیست؟

ایمیل شما نزد یادینو محفوظ می ماند و منتشر نخواهد شد.