اصول طراحی وب برای افزایش نرخ تبدیل - یادینو


اصول طراحی وب برای افزایش نرخ تبدیل (قسمت اول)


آنچه در این ویدیو خواهیم دید:


در این ویدیوی کوتاه به همراه شما خوبان می خواهم ترفند های مهمی در مورد اصول طراحی وب برای افزایش نرخ تبدیل وبسایت ها ، خدمت شما کاربران همیشگی یادینو ارائه کنم.
البته این ویدیو ، قسمت اول  سریال چند بخشی اصول طراحی وب برای افزایش نرخ تبدیل می باشد که در روزهای آتی ، بقیه ترفندها و نکات مهم را هم خدمت شما عزیزان تقدیم خواهم کرد.
 


پیش از این در مورد نرخ تبدیل و مفهوم آن صحبت کرده بودیم . اگر ویدیوی نرخ تبدیل چیست و چگونه آن را افزایش دهیم؟ را ندیده اید توصیه می کنم ابتدا  سری به آن بزنید و سپس با حساب عضویت ویژه خود می توانید این ویدیو را هم مشاهده بفرمایید که در آینده بقیه قسمت ها هم تولید و در بخش دیجیتال مارکتینگ یادینو منتشر خواهد شد.
 سبک طراحی صفحات وب و نحوه چیدمان المان ها ، در افزایش نرخ تبدیل بازدید کنندگان ما به اهداف گوناگون ، تاثیر بالایی دارد.
 شاید تا به حال به صورت اتفاقی وارد وبسایتی شده باشید اما به دلیل نامناسب بودن ظاهر صفحه ، ترکیب رنگ ، عملکرد سیستم و.... به سرعت از آن وبسایت فرار کرده اید ( واقعا فرار این جور مواقع لازمه !)
افزایش نرخ تبدیل می تواند برای اهداف گوناگونی انجام شود.
شاید شما قصد داشته باشید که درصد بازدید کنندگانی که هنگام مراجعه به وبسایت فروشگاهی شما به یک خریدار تبدیل می شوند را افزایش دهید یا شاید هم بخواهید تعداد اعضای خبرنامه وبسایت خود را بالا ببرید بنابراین  لازم است تا پیش از تلاش برای افزایش نرخ تبدیل ، حتما هدف خودتان را مشخص کنید.
پس متوجه شدید که تلاش برای بهبود نرخ تبدیل تا چه اندازه اهمیت دارد و البته که هر طراح و مدیر وبسایتی باید با ترفند ها و روش های افزایش درصد نرخ تبدیل بازدیدکنندگان وبسایت خود آشنا باشند.
شما کاربران گرامی می توانید با دنبال کردن آموزش های تولید شده در بخش  سئو و بهینه سازی یادینو ، به رشد کسب و کار اینترنتی خود کمک کنید.
پس این ویدیو را با بنده همراه باشید تا با این نکات آشنا شویم.
 برای مشاهده این ویدیو باید عضو ویژه یادینو باشید

عضو ویژه شوید


مشاهده ویدیو

ویدیوی کوتاه پس از عضویت ویژه قابل مشاهده و دانلود می باشد.

عنوان پیش نمایش مدت زمان دانلود
اصول طراحی وب برای افزایش نرخ تبدیل (قسمت اول) 00:14:23


می خواهم عضو ویژه شومامتیاز دهید:

نظر ارزشمند شما در مورد این ویدیو چیست؟

ایمیل شما نزد یادینو محفوظ می ماند و منتشر نخواهد شد.