مفهومی از بازاریابی محتوایی و چند نکته و ترفند - یادینو


مفهومی از بازاریابی محتوایی و چند نکته و ترفند


آنچه در این ویدیو خواهیم دید:


با سلام و احترام خدمت همه شما کاربران همیشه همراه یادینو.
ویدیوی امروز در مورد یکی از ستون های اصلی بازاریابی دیجیتالی است که واقعا اگر به درستی اجرایی شود می تواند قدرت بالایی در جذب مخاطب داشته باشد.
 


موضوع این ویدیو در مورد بازاریابی محتوایی است . وقتی ما بتوانید از طریق تولید و انتشار یک محتوا ( حالا ممکنه که اون محتوا یک مقاله باشه و یا ممکنه یک ویدیو باشه یا ... ) بتوانیم مخاطبین و بازدیدکنندگان را در سطح اینترنت با محصولات و خدمات و به خصوص مزیت های آن ها بیشتر آشنا کنیم ، طبیعتا می توانیم احتمال فروش خود را افزایش دهیم .
البته جذب مشتریان احتمالی از طریق آهنربای محتوا بخشی از کار شماست چرا که تنظیم و نمایش خود صفحه محصول  هم بسیار مهم و ضروریه که در مطالب آینده در موردش بیشتر صحبت می کنم.
پس اگر ما محتوایی ایجاد کنیم که بتواند سبب هدایت کاربران به سمت صفحات فروش محصولات ما گردد ، قطعا می توانیم احتمال فروش محصولات خود را افزایش دهیم .
در ویدیوهای کوتاه بعدی خیلی ویژه تر و با تکیه بر نکات کاربردی مطالبی را در مورد بازاریابی با ابزار محتوا مطرح خواهم کرد که مطمئنا با رعایت آن ها می توانید برای افزایش فروش های اینترنتی خود موثر تر و جلوتر از رقیبان باشید. 
در یادینو دوره ای طراحی شده تحت عنوان تسلط بر بازاریابی محتوایی برای مبتدیان که اگر مایل به شناخت کلی و یادگیری ترفندهای بازاریابی با استفاده از ابزار قدرتمند محتوا هستید توصیه می کنم سری به این دوره ویدیویی آموزشی بزنید
این ویدیوی کوتاه  هم با بنده همراه باشید تا شما را با چند نکته کاربردی برای رشد بیشتر در مسیر بازاریابی محتوایی آشنا کنم.
 


مشاهده ویدیو

برای مشاهده این ویدیو ابتدا باید به رایگان عضو یادینو شوید.

عنوان پیش نمایش مدت زمان دانلود
مفهومی از بازاریابی محتوایی و چند نکته و ترفند 00:15:28


برای مشاهده این ویدیوی رایگان ، ابتدا عضو شویدامتیاز دهید:

نظر ارزشمند شما در مورد این ویدیو چیست؟

ایمیل شما نزد یادینو محفوظ می ماند و منتشر نخواهد شد.