فیلم آموزش چگونه نیاز مخاطب وبسایت خودمان را بشناسیم؟ - یادینو


چگونه نیاز مخاطب وبسایت خودمان را بشناسیم؟


آنچه در این ویدیو خواهیم دید:


سلام و درود بر همه شما کاربران همیشه همراه یادینو
در این ویدیوی کوتاه می خواهم روش یافتن نیاز مخاطبین وبسایت خود را ، حتی اگر به تازگی راه اندازی کرده اید ، برای شما بیان کنم. پس تا پایان این ویدیو با بنده همراه باشید تا ترفند هایی را بیان کنیم ،  که هر مدیر وبسایتی باید با آن ها آشنا باشد.
 


بسیاری از افراد به تازگی ، یک فروشگاه اینترنتی و یا  وبسایت ارائه خدمات آنلاین راه اندازی کرده اند و با چنین سوالی مواجه شده اند که : ما چگونه با نیاز مخاطب خودمان آشنا شویم و چگونه متوجه شویم که افراد در اینترنت به دنبال محصولات و خدمات ما هستند یا خیر؟
خب البته که این سوال یکی از مهم ترین سولاتی هست که پیش از راه اندازی وبسایت خودتان باید به جوابش برسید .
مشکل اساسی بسیاری از استارتاپ ها و وبسایت های فروشگاهی و خدماتی اینه که در ابتدا به خوبی نیاز مخاطب را درک نمی کنند و تصور می کنند که آنچه دغدغه خودشان است ، برای دیگران هم جذاب و مورد توجه است.
این است که با هزار امید و آرزو ، وبسایت خود را راه اندازی می کنند و بعد از مدتی می بینند که محصولشان ، به اندازه ای که باید و شاید ، مخاطب لازم را ندارند و نتیجه آن چیزی جز ناامیدی نیست که میشه گفت مقدمه ای برای شکست کسب و کار اینترنتی حساب می شود !
برای اینکه اینگونه اتفاق ها پیش نیاد و حداقل کمی بیشتر با نیاز مخاطبین و بازدید کنندگان حوزه کاری خودتان آشنا شوید ، استفاده از ترفند های موجود در دنیای دیجیتال مارکتینگ ، می تواند برای یافتن هر چه دقیق تر این نیاز ها مفید باشد.
با بنده همراه باشید تا در این ویدیوی کوتاه با روش شناخت نیاز مخاطبین کسب و کار اینترنتی خود آشنا شویم.
 برای مشاهده این ویدیو باید عضو ویژه یادینو باشید

عضو ویژه شوید


مشاهده ویدیو

ویدیوی کوتاه پس از عضویت ویژه قابل مشاهده و دانلود می باشد.

عنوان پیش نمایش مدت زمان دانلود
چگونه نیاز مخاطب وبسایت خودمان را بشناسیم؟ 00:14:11


می خواهم عضو ویژه شومامتیاز دهید:

نظر ارزشمند شما در مورد این ویدیو چیست؟

ایمیل شما نزد یادینو محفوظ می ماند و منتشر نخواهد شد.