فیلم معرفی معماری MVC در پروژه های نرم افزاری - یادینو


معرفی معماری MVC در پروژه های نرم افزاری


آنچه در این ویدیو خواهیم دید:


با یک ویدیوی کوتاه دیگه در خدمت شما هستم و این بار می خواهم در مورد ساختار MVC برای پیاده سازی پروژه های نرم افزاری صحبت کنم با بنده همراه باشید.


معماری MVC ، که از سه کلمه Model ، View و Controller تشکیل شده است که یک سبک و ساختار خاصی در پیاده سازی پروژه های نرم افزار تحت پلتفرم های گوناگون به حساب می آید.
زمانی که ساختار پوشه ها و کدهای خود را با استفاده از این مدل پیاده سازی می کنیم ، وقتی  کاربر درخواست خود را در نرم افزار مورد نظر اعمال می کند ، این درخواست توسط بخش controller ، بررسی شده و پس از آن به بخش Model که مسئول ارتباط با پایگاه داده است ، ارسال می شود.
پس از اقدامات لازم در مورد به روز رسانی ، دریافت ، حذف و یا ورود اطلاعات در مورد داده ها ، درخواست تایید به Controller برگشت داده می شود و این بخش برای نمایش کاربر ، یک درخواست به سمت View ارسال کرده و این بخش هم پس از اعمال آن ، نتیجه را به کاربر نمایش می دهد.
زمانی که از معماری MVC در پیاده سازی پروژه های خود استفاده می کنیم ، سبب کاهش چشمگیری در حجم کد ها و افزایش سرعت اجرای نرم افزار خواهیم شد.
این ویدیو با بنده همراه باشید تا ببینیم ، معماری MVC چیست و چه فایده ای در سبک پیاده سازی پروژه خود ، برای ما به عنوان یک توسعه دهنده خواهد داشت.
 


مشاهده ویدیو

برای مشاهده این ویدیو ابتدا باید به رایگان عضو یادینو شوید.

عنوان پیش نمایش مدت زمان دانلود
معرفی معماری MVC در پروژه های نرم افزاری 00:07:27


برای مشاهده این ویدیوی رایگان ، ابتدا عضو شویدامتیاز دهید:

نظر ارزشمند شما در مورد این ویدیو چیست؟

ایمیل شما نزد یادینو محفوظ می ماند و منتشر نخواهد شد.