سئو چیست و چه فایده ای دارد؟ - یادینو


سئو چیست و چه فایده ای دارد؟


آنچه در این ویدیو خواهیم دید:


سلام و درود به همه شما کاربران همیشگی یادینو ، وقت شما بخیر
امروز هم با یکی دیگر از ویدیو های کوتاه در خدمت شما هستم و قراره که به بررسی مفهوم سئو و بهینه سازی وب سایت ها بپردازیم.
 


شاید شما که مشغول مطالعه این مطلب هستید ، در مورد سئو اطلاعاتی نداشته باشید و یا اینکه فقط یک نامی از آن شنیده باشید.
در این ویدیوی کوتاه تعریفی از سئو و بهینه سازی وبسایت ها داریم و در ادامه بررسی می کنیم که اصلا رعایت صحیح نکات سئو چه فایده ای برای ما و اعتبار وبسایتمان دارد.
فقط این نکته را بگویم که اگر واقعا اصول سئو را بدانید و گام به گام آن ها را در وبسایت خود اجرایی کنید بعد از مدتی به چنان اعتباری نزد موتورهای جستجو و گوگل خواهید رسید که نمی توان با هیچ هزینه سنگین تبلیغاتی آن را جایگزین کرد.
بسیاری از سئوکاران معتقدند که رسیدن به اعتبار و ارزش واقعی و البته کسب درآمدهای بالا از طریق سئو امری دیربازده است.
شاید بتوان تاحدودی این گفته را پذیرفت اما این را بدانید که هیچ چیز بیشتر از هدایت کاربران هدفمند از طریق موتورهای جست جو ارزش ندارد چرا که روزانه میلیون ها عبارت در باکس جستجوی گوگل تایپ می شود و اگر شما اصول اصلی و مهم را رعایت کرده باشید ، طبیعتا گوگل هم نسبت به شما اعتماد خواهد کرد و صفحات وبسایتتان را در نتایج بالاتری به کاربران نمایش خواهد داد که افزایش احتمال  کلیک و البته فروش محصولات و خدمات شما را هم در پی خواهد داشت.
ما در یادینو شما وبمستران ( مدیران وبسایت ها) را کمک خواهیم کرد تا در بخش سئو و بهینه سازی یادینو با اصول سئوآشنا شوید و بتوانید اعتبار و ارزش وبسایت خود را نزد گوگل و دیگر موتورهای جستجو بالا ببرید.
پس با بنده در این ویدیوی کوتاه همراه باشید.
 


مشاهده ویدیو

برای مشاهده این ویدیو ابتدا باید به رایگان عضو یادینو شوید.

عنوان پیش نمایش مدت زمان دانلود
سئو چیست و چه فایده ای دارد؟ 00:16:22


برای مشاهده این ویدیوی رایگان ، ابتدا عضو شویدامتیاز دهید:

نظر ارزشمند شما در مورد این ویدیو چیست؟

ایمیل شما نزد یادینو محفوظ می ماند و منتشر نخواهد شد.