راهنمای تهیه آموزش ها - یادینو

راهنمای تهیه آموزش ها

برای تهیه و استفاده از محتواهای یادینو می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

1- ابتدا به رایگان در یادینو ثبت نام کنید.

2- پس از ورود (لاگین شدن) در سایت به صفحه توضیحات و شرح دوره آموزشی مورد نظر بروید.

3- روی کلید سبز رنگ شروع یادگیری در ستون سمت چپ کلیک کرده تا به صفحه نهایی پیش از پرداخت هدایت شوید.

4- در این مرحله می توانید نام دوره انتخابی و میزان مبلغ پرداختی را مشاهده کنید.

5- اگر کد تخفیف در اختیار دارید می توانید داخل فیلد مربوط به آن وارد کرده و روی دکمه اعمال تخفیف کلیک کنید . در صورتیکه کد تخفیف وارد شده فعال باشد از مبلغ پرداختی به میزان درصد تخفیف کسر خواهد شد.

6- اکنون شماره همراه خود را (جهت پیگیری های آتی در صورت لزوم) وارد کرده و روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید تا به درگاه بانکی متصل شده و با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهید و پس از آن به سایت هدایت می شوید. (اگر موجودی کیف پول شما کافی می باشد می توانید با کلیک بر روی پرداخت از کیف پول) به راحتی عضو دوره آموزشی مورد نظر شوید.


راهنمای دسترسی به محتوای اعضای ویژه:

برای استفاده از محتوای اعضای ویژه ( که شامل به روز ترین مقالات و ویدیو های آموزشی است) لازم است تا عضو ویژه یادینو شوید. برای این کار:

1- ابتدا به رایگان در یادینو ثبت نام کنید.

2- پس ازلاگین شدن در سایت به صفحه ارتقاء حساب کاربری مراجعه کرده و با انتخاب یکی از پلن های عضویت ویژه حساب کاربری خود را ارتقاء دهید.

3- برای پرداخت می توانید از طریق دکمه پرداخت آنلاین و بااتصال به درگاه بانکی اقدام کنید و یا در صورت موجودی کافی در کیف پول خود می توانید با زدن دکمه پرداخت از کیف پول اقدام به عضویت ویژه نمایید.