عضویت ویژه کاربری - یادینو


عضویت ویژه

عضو ویژه در یادینو چیست؟

برای اعضای ویژه یادینو محتواهایی تولید میشود که شامل مقاله و ویدیوهای کوتاه آموزشی و به روزیست که برای دسترسی به آن ها نیاز است تا بسته ویژه تهیه کنید. پس از این اقدام ، شما عضو ویژه یادینو هستید و با توجه به تعداد اعتبار بسته ویژه ، می توانید مقاله یا ویدیوی کوتاه ویژه، مشاهده و دانلود نمایید.


برای آشنایی کامل با بخش عضویت ویژه ویدیوی کوتاه زیر را مشاهده کنید:مزیت بخش ویژه چیست؟

محتوای این بخش هر هفته به روز می گردد و سعی ما این است که جدیدترین ترفند ها و نکات روز آموزشی را برای شما کاربران گرامی در این بخش تولید کنیم.
با عضویت ویژه می توانید از ویدیوها و مقالاتی بهره مند شوید که در هیچ جایی به غیر از بخش اعضای ویژه منتشر نخواهد شد.

چگونه عضو ویژه شوم؟

ابتدا شما باید به عنوان کاربر عادی و به رایگان در یادینو ثبت نام کنید که این کار را می توانید در پایین همین صفحه انجام دهید پس از آن در سایت لاگین شده و سپس در پایین همین صفحه می توانید انواع بسته های اعضای ویژه را مشاهده کنید.

پس از انتخاب یکی از بسته ها می توانید با زدن دکمه پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن بانکی اقدام به پرداخت مبلغ بسته ویژه مورد نظرتان نمایید یا در صورتیکه موجودی کیف پول شما کافی می باشد می توانید با کلیک بر روی دکمه کسر از موجودی ، بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید و مطابق با تعداد مجاز ، ویدیو ها و مقالات ویژه را مشاهده و دانلود کنید.

چگونه بفهمم تعداد مجاز دانلود بسته ویژه چه تعداد است؟

پس از آنکه بسته مورد نظر را خریداری کردید ، می توانید به پنل کاربری خود مراجعه کرده و در ستون سمت راستی تعداد مجاز باقی مانده برای ویدیو و مقاله را مشاهده کنید.


کمتر از 3 دقیقه ابتدا عضو یادینو شوید و سپس از همین صفحه عضویت خود را طلایی کنید

کمتر از 3 دقیقه ابتدا عضو یادینو شوید و سپس از همین صفحه عضویت خود را طلایی کنید


لطفا تیک امنیتی زیر را فعال کنید