تکنیک های قدرتمند برای بازاریابی با اینستاگرام - یادینو

چگونه با اینستاگرام بازاریابی کنیم؟


چکیده دوره آموزشی:


در این دوره آموزشی کوتاه به روش ها و تکنیک هایی برای افزایش فروش خدمات و محصولات خود از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام اشاره خواهم کرد که می تواند در مسیر بازاریابی دیجیتالی شما نقش مهمی را بازی کند.


چرا اینستاگرام اینقدر اهمیت دارد؟

دلایل زیادی وجود دارد که شبکه اینستاگرام را تبدیل به یکی از پرطرفدارترین رسانه های اجتماعی کرده و هم اکنون در ایران هم از محبوبیت بالایی برخوردار است.
اما اگر بخواهیم به عمده ترین دلایل اهمیت این شبکه اشاره کنیم ، باید گفت دلیل اصلی این است که اینستاگرام بر پایه تصاویر بنا شده و از آن جایی که مفاهیم از طریق تصاویر ، خیلی سریع تر منتقل می شود می تواند از جذابیت و درک بهتری برخوردار باشد.
دلیل دیگری که می توان برای محبوبیت این شبکه بیان کرد، رابط کاربری ساده است که با کم ترین دردسر می توانید تصاویر خود را با میلیون ها نفر به اشتراک بگذارید و محیط کاربرپسندی را تجربه کنید.
اما در این میان بسیاری از هنرمندان ، تاجران ، متخصصان و .... این فرصت اجتماعی اینستاگرام را از دست نمی دهند و از آن برای فروش خدمات و محصولات خود بهره می برند.
چرا شما جزو آن دسته از افرادی نباشید که با ارائه یک هنر دستی و یا یک خدمت ویژه ، از این طریق کسب درآمد کنید.
در آینده خیلی مفصل تر و ویژه تر به ترفند ها و اصول بازاریابی با اینستاگرام خواهیم پرداخت اما این نکته را بدانید که برای موفقیت در مسیر بازاریابی دیجیتالی ، باید فرد به روزی باشید و سعی کنید هر روز یا حداقل هر هفته از تازه های نکات و ترفند های بازاریابی با ابزار های نوین دیجیتالی با خبر شوید و مهارت های خود را افزایش دهید.


قسمت های دوره:


جزئیات عنوان پیش نمایش مدت زمان دانلود
2 اینستاگرام چیست و چرا بازاریابی با اینستاگرام ؟ 00:04:25
3 استفاده از تصاویر منحصر به فرد 00:01:06
4 انتقال تصویری پیام بازاریابی 00:02:20
5 ایجاد لینک های پولساز 00:01:37
6 هدایت کاربران به صفحات فرود 00:06:40
7 استفاده از هشتگ ها 00:02:31
8 تکمیل اطلاعات کاربری 00:01:34
9 ویدیویی کوتاه از مشتریان 00:05:59
امتیاز دهید:

نظر ارزشمند شما در مورد این دوره آموزشی چیست؟

ایمیل شما نزد یادینو محفوظ می ماند و منتشر نخواهد شد.