چگونه برای مقالات خود عنوان بهینه بنویسیم - یادینو


چگونه برای مقالات خود عنوان بهینه بنویسیم


چکیده دوره آموزشی:در این دوره آموزشی کوتاه در مورد نحوه نوشتن عنوان مناسب و بهینه  شده برای مقالات داخل وب ‌سایت و یا وبلاگ خود صحبت خواهم کرد همچنین به بررسی نکاتی می پردازیم که رعایت آن ها می تواند تاثیر بالایی در جلب نظر مخاطبین شما به هنگام مشاهده عناوین مختلف  در نتایج نمایش داده شده موتورهای جستجو داشته باشد.


چرا عنوان بهینه برای مقالات داخل وبلاگ ما اهمیت دارد؟

بگذارید جواب این سوال را به این صورت مطرح کنم که خود شما وقتی یک عبارتی را در گوگل جستجو می کنید و از بالا شروع به مرور و مطالعه عنوان نتایج می کنید آیا همه عناوین را به یک چشم می بینید؟ یا اینکه بعضی از آن ها بیشتر نظر شما را جلب می کند؟
بالاخره باید عاملی باعث شود که شما روی یک عنوان زودتر کلیک کنید و شاید همان کلیک ختم به وقوع یک خرید عالی برای شما و یک سود دلچسب برای صاحب آن فروشگاه اینترنتی شود.
البته شاید این ابهام برای شما پیش بیاید که منظور ما از بهینه سازی عنوان چیه؟
البته می دانید که محتوای عنوان استفاده شده در تگ

که در تگ صفحات وبسایت ها به کار می رود ، در نتایج گوگل نمایش داده می شود و به همین دلیل ، محتوای این تگ بسیار بسیار اهمیت دارد و باید با صبر و حوصله و توجه به نکات ویژه ای تنظیم گردد چرا که هر چه این عنوان با محتوای صفحه شما بیشتر منطبق باشد و در ضمن نکات آهنربایی برای جلب نظر کاربر هم درونش رعایت شده باشد صد البته که احتمال کلیک افزایش می یابد.
 
نکاتی که در این دوره کوتاه رایگان گفته میشه هم می تواند برای تنظیم محتوای تگ مناسب باشد و هم برای نوشتن عنوان مقاله های خودتان که معمولا  داخل تگ در صفحات وب نوشته می شود.
در کل به نکات مهمی برای نوشتن عناوین محتوای وبسایتمان اشاره خواهم کرد.
با بنده همراه باشید.

 
 

 


قسمت های دوره:


جزئیات عنوان پیش نمایش مدت زمان دانلود
1 مقدمه 00:01:29
2 برای انتخاب عنوان عجله نکنید ! 00:04:39
3 نکات کلیدی برای عنوانی بهینه تر 00:05:12
4 ادامه نکات کلیدی برای عنوانی بهینه تر 00:07:14
امتیاز دهید:

تجربه یا نظر ارزشمند شما در مورد این دوره آموزشی چیست؟

ایمیل شما نزد یادینو محفوظ می ماند و منتشر نخواهد شد.